Jdi na obsah Jdi na menu
 


Síň slávy

Síň slávy

22.ročník    
 
 
Panorama Greece Club
 
 
Minoa FC
 
 
AC Sparta Praha

 

4. místo
 
 
New York Knights

 

5. místo
 
 
Football Club Bulldogs Prague

6. místo
 
 
Greek Voorhees

Nejlepší střelec: Oleg Douša (AC Sparta Praha) - 23 branek

Nejlepší brankář: Arturo Rivera (Football Club Bulldogs Prague) a Lucas Givanildo Zurita (A.C. Costa Rica Varane)- oba 7 nul

21.ročník    
 
 
AC Sparta Praha
 
 
FC Predators KE B
 
 
Fc Birell Nuevo Puntarenas 2016

4. místo
 
 
Santacruceňa

5. místo
 
 
Panorama Greece Club

6. místo
 
 
Chapecoense FC

Nejlepší střelec: Eugenio Riquelme (Verracos de Cartagena AC) - 22 branek

Nejlepší brankář: Tito Sastre (Verracos de Cartagena AC) - 8 nul

20.ročník    
 
 
AC Sparta Praha
 
 
Football Club Bulldogs Prague
 

TJ Tatran Přimda B

4. místo
 
 
MFK Chelsea London

5. místo
 
 
Panorama Greece Club

6. místo
 
 
AK Rudgersdorf

 

 

19.ročník    
 
 
AK Rudgersdorf
 
 
AC Sparta Praha
 
 
 
MFK Chelsea London
 

4. místo
 
 
Minoa FC
 

5. místo
 

Football Club Bulldogs Prague
 

6. místo
 
 
FC Videoplay Frýdek-Místek B

Nejlepší střelec: Oto Hanáček (AC Sparta Praha) - 26 branek

Nejlepší brankář: Boris Knížák (AK Rudgersdorf) - 9 nul

18.ročník    
 
 
AK Rudgersdorf
 
 
AC Sparta Praha
 
 

Santacruceňa

4. místo
 
 
MFK Chelsea London B

5. místo
 
 
Chelsea FC 1905

6. místo
 
 
Plaza National

Nejlepší střelec: Věnceslav Prachař (AK Rudgersdort) - 35 branek

Nejlepší brankář: Cristobal Ortega (Santacruceňa) - 10 nul

17.ročník      

1.


Minoa FC

2.


Football Club Bulldogs Prague

3.


Chelsea FC 1905

4.


FC Videoplay Frýdek-Místek B
 

5.


 

AK Rudgersdorf

6.


Guarani

7.


FC Caribbean Pirates
 

8.


Panorama Greece Club
 

Nejlepší střelec: James Darling (Arsenal F.C.) - 24 branek

Nejlepší brankář:Piermario Sarli (Chelsea FC 1905) - 9 nul

 

16.ročník      

1.


Arsenal F.C.

2.


AK Rudgersdorf

3.


Football Club Bulldogs Prague

4.


Old stars Ghana

5.


Panorama Greece Club

6.


MFK Chelsea London B

7.


Chelsea FC 1905

8.


Minoa FC

Nejlepší střelec: Hubert Skácel  (AK Rudgersdorf) - 25 branek

Nejlepší brankáři:Dionysis Collias (Minoa FC), Jamie Spencer (Arsenal F.C.), Dionysis Teleionis (Mycenae FC), Lampros Bakas (Panorama Greece Club) - všichni 8 nul


íce Nejlepší brankář dle vychytaných nul: Ulf Thorup (Spartak Modřany NH) - 6 nul
15.ročník      
SpVgg Greuther Furth 1903 1. Spartak Modřany NH
2. FC Videoplay Frýdek Místek B
3. TJ Tatran Přimda B
4. MFK Chelsea London B

Nejlepší střelec: Ever Munguia (Spartak Modřany NH) - 19 branek

Nejlepší brankář dle vychytaných nul: Ulf Thorup (Spartak Modřany NH) - 6 nul

 

14.ročník      
FC Predators KE B 1. FC Predators KE B
2. FC Grande
3. PussycatKillers2010
4. Chelsea FC 1905

Nejlepší střelec: Servác Špaček (FC Predators KE B) - 23 branek 

Nejlepší brankář dle vychytaných nul: Alfredo Fernandez (FC Predators KE B) - 8 nul

 

13.ročník      
Minoa FC 1. Minoa FC
2. Football Club Bulldogs Prague
3. Santacruceňa
4. La Costilla Metalica
12.ročník      
SpVgg Greuther Furth 1903 1. SpVgg Greuther Furth 1903
2. F.C.Žaškov
3. Puntarenas Fútbol Club
4. PussycatKillers2010
11.ročník      
Evian Thonon Gaillard 1. Evian Thonon Gaillard
2. Football Club Bulldogs Prague
3. Mythos FC
4. FC Hermex
10.ročník      
FC Chotěboř 1. FC Chotěboř
2. PussycatKillers2010
3. FC Aris Lípa
4. La Costilla Metalica
9.ročník      
Guimaraes 1. Guimaraes
2. Minoa FC
3. Puntarenas Fútbol Club
4. FC Chotěboř
8.ročník      
Mušketýři v Koreji 1. Mušketýři v Koreji
2. F.C.Žaškov A
3. TJ Sokol Kolín
4. Puntarenas Fútbol Club
7.ročník      
Chelsea FC 1905 1. Chelsea FC 1905
2. Incoercible círculo Widzew Lodž
3. FC Chotěboř
4. Xeno
6.ročník      
1. FC Weissensulz II.
2. Incoercible círculo Widzew Lodž
3. FC Holgazán
4. PussycatKillers2010
5.ročník      
1. FC Weissensulz II.
2. Spartiátes stis Thermopýles FC
3. FC Holgazán
4. SK Hradec Králové 1905
4.ročník      
Regiamente Banana paraiso 1. Regiamente Banana paraiso
2. OCC Astlerea
3. FC Olympic Athens
4. FC Whiskas Haida
3.ročník      
FC Olympic Athens 1. FC Olympic Athens
2. SpVgg Elversberg 07
3. Malý Bor
4. FC Chotěboř
2.ročník      
1. Y Gweilch SeiberNeteg
2. AC Thessaloniké
3. Epidamnos
4. SC Larissa City
1.ročník      
1. Cyber Train
2. FC Olympic Athens
3. Corinth Sailors
4. Fc Nicite